O firmie

Główną dziedziną naszej działalności jest skup i sprzedaż złomu stalowego oraz metali nieżelaznych. 

Skup złomu Bydgoszcz - siedziba naszej firmy znajduje się na ulicy Mokrej 3. 

Jesteśmy jednym z krajowych dostawców wysokiej klasy złomu wsadowego do hut polskich i zagranicznych.

Posiadamy niezbędne zezwolenia związane z obrotem złomu. Nasz plac przeładunkowy jest wyposażony w elektroniczną wagę samochodową 60 ton oraz urządzenia techniczne, umożliwiające zakup złomu w każdej ilości z dowolnego miejsca na obszarze województwa. 

Sprawną obsługę klientów zapewnia wykorzystanie specjalistycznych maszyn przeładunkowych.

Wstępny przerób złomu realizowany jest na placu składowym a odpady poddawane są procesowi przerobu oraz sortowania na poszczególne frakcje. Tak przygotowany surowiec kierowany jest bezpośrednio do hut zajmujących się ich odzyskiem lub recyklingiem.

Firma współpracuje z największymi hutami zlokalizowanymi na terenie Polski i Niemiec oraz przejmuje na siebie odpowiedzialność za recykling surowców wtórnych od momentu ich odbioru po czas, w którym docierają one do podmiotów, posiadających status recyklera. Realizacja transakcji sprzedaży i zakupu odbywa się przy zapewnieniu przewozów odpowiednio dostosowanym środkiem transportu. Wykorzystujemy szeroką bazę samochodów ciężarowych i kontenerów przystosowanych do przewozu różnego typu ładunków.

Oferujemy odbiór surowców wtórnych kontenerami oraz samochodami ciężarowymi.

W skład naszego taboru wchodzą specjalistyczne zestawy samochodowe do przewozu kontenerów hakowych oraz typu mulda.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem polskiego sektora stalowego, a dzięki dbałości o jakość naszych usług stale budujemy zaufanie naszych kontrahentów.

TAGI: SKUP ZŁOMU BYDGOSZCZ, ZŁOM BYDGOSZCZ, ZŁOMOWISKO BYDGOSZCZ

NAJKORZYSTNIEJSZE CENY

NATYCHMIASTOWA PŁATNOŚĆ

UCZCIWA KLASYFIKACJA PRZYJMOWANEGO ZŁOMU

SPRAWNA I PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW

DŁUGOTERMINOWA WSPÓŁPRACA

STABILNE WARUNKI HANDLOWE

INDYWIDUALNIE NEGOCJOWANE CENY DLA DUŻYCH DOSTAW

PODSTAWIENIE KONTENERÓW POD ZŁOM

POMOC TECHNICZNA

Podstawiamy kontenery

pod złom

Zadzwoń i zapytaj o indywidualną wycenę usługi...

Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm,miła obsługa, najlepsze ceny. Godnie polecam!!!

Sylwia Bysiak

Wreszcie skup złomu na poziomie. Szybka obsługa, bardzo dobre ceny i nie trzeba prosić się o kasę za towar. Znają się na rzeczy i nie kombinują jak skroić klienta. Na pewno jeszcze tu wrócę!!!

Piotr Szarański

Serdecznie polecam jestem klientem od 4 lat, ceny najwyższe w Bydgoszczy, ilość złomu na wadze zawsze się zgadza. Obsługa rzetelna i bardzo sprawna na placu zawsze czysto (nie ma co się martwić o opony).

Stefan Baczyński

Najlepszy punkt skupu złomu w Bydgoszczy, porównując ceny, zawsze najwyższe, szybka i sprawna obsługa, widać że ciągle się rozwijają i wychodzą naprzeciw klientów, przy większych ilościach można negocjować ceny, a nawet warunki odbioru złomu kontenerami !!!

Piotr Kowalski

Korzystamy z usług firmy ALL SCRAP od ponad roku. Polecamy! jeden z najlepszych kontrahentów. Szybko, sprawnie, terminowe wpłaty. Miły, młody zespół, profesjonalne podejście do biznesu. Dodatkowo czystość i porządek w takim miejscu pozytywnie zaskakuje. To zasługa młodej rezolutnej właścicielki p. Aleksandry. W tym miejscu nawet pies Ali pilnujący placu jest przyjazny dla klienta 🙂

Bartosz Kur